Září 2009

Nový blog

26. září 2009 v 11:01 | Janisssek
Jak už jsem slíbila, v těchto dnech se měl otevřít nový blog. Je to blog velice podobný tomuhle, moc se toho nezměnilo, jen adresa je jina Můžete tam najit vše o barbie stylu, módě, kráse a zdraví, členské výhody, problemy s kluky, jaké maji tajemství atd. Je toho spoustu.


Klikací ikona:


Prosím všechny SBenka, aby se zapsali, pokud chtěji se mnou mít spřátelený blog.

!!!Ty co se zapsali nemusi, zapisy pouze sem na tento blog, do tohoto článku. !!!

K soutěži: Další kolo Soutěže o nej barvu bude na novém blogu.

Zapis SB na nový blog

22. září 2009 v 21:18 | Janisssek
Zapis SB na nový blog: Přezdívka a blog - prosím zapisujte se do komentářů.

!!!Z tohoto blogu neobíhám!!! Oběhnu z nového. Nový bude otevřen cca v pátek,sobotu


Přijimám i nové SB

Podmínky: Nežádám žádné každodení obíháni ani nějaké tvrdé podmínky, jen když budete chtit rozpřátelit, alespon mi o tom dejte vědět Děkuju

Více informací TU !

Mějte se krásně, JanisssekRušim blog

21. září 2009 v 20:10 | Janisssek
Rozhodla jsem se, že zrušim tento blog. Důvodů je mnoho, napřiklad tento blog je dooost pošpiněný, ale došla jsem k závěru, že to bude nejlepši. Měla jsem to udělat už dávno.
Chtěla bych neutrálni nazev, i když téma blogu se nezměni. Neřeknu vám adresu blogu, nic, jen si opišu SB Pak na tento blog dám článek, že blog je přestěhovaný.

Tohle je asi posledni zděleni tohoto blogu, snad se vam nový bude víc libit a nebudete se na mě zlobit, že jsem ho zrušila, i když tak hezký dess už asi nebude Kdyžtak ICQ: 570-794-445
Jen SB chci poprosit:
ZÁPIS SB NA NOVÝ BLOG: PŘEZDIVKU, BLOG

Tak se mějte hezky - Janisssek

Modní sety

20. září 2009 v 14:11 | Janisssek


konec 3.kola začátek 4.kola

20. září 2009 v 8:49 | Janisssek
Lady-ouniies

Proč nemáš kluka?

14. září 2009 v 23:15 | Janisssek
Infantilní smíšek
KDE TO DRHNE
: Jestli ses do povědomí spolužáků zapsala jako "Nikýska, která má mocinky láda svoje belušky Denisku, Haničku a Peťulku, nejladši papá pizzu a nemá láda květáček, páč je fůůj", nediv se, že se ti kluci vyhýbají obloukem. Šišlání fakt není sexy. "Bára od nás ze třídy je krásná holka. Jenomže se pořád všemu hloupě chichotá, před písemkou si staví na lavici růžovýho medvídka pro štěstí a na xchatu má přezdívku Angel_pusinka. Máme z ní s klukama děsnou srandu," popisuje dětinské prohřešky sedmnáctiletý Pavel.
JAK Z TOHO VEN: Vyházej ze školního batohu plyšáky a na sešitové obaly přestaň lepit třpytivé samolepky. Nehihňej se a nenapodobuj slovník čtyřletý ségry. Když se proměníš z infantilního dítěte v cool slečnu, nápadníci se o tebe poperou jak malí kluci:-).

Nedbalý vzhled
KDE TO DRHNE: "Mojí noční můrou je holka, která páchne potem, má srostlý obočí a na tričku skvrnu od zubní pasty," vypadlo nedávno z osmnáctiletého bráchy mé kamarádky Lucky. Jasně, vzhled není ve vztahu to nejdůležitější. Nikdo taky netvrdí, že si máš z pokojíčku udělat soukromý kosmetický salon. Stačí, když budeš upravená a svěží.
JAK Z TOHO VEN: Používej antiperspirant, protože nikdo nechce chodit 's tou, co smrdí'. Měj vždy po ruce žvýkačky pro případ, že se tvůj idol mihne na školní chodbě zrovna ve chvíli, kdy jsi dojedla chleba s česnekovou pomazánkou, který ti máma připravila k sváče. A i když se ti večer nechce, umyj si vlasy. Mastné háro ti na kráse nepřidá.

Ledová královna
KDE TO DRHNE
: Kamarádi by za tebe dýchali, protože vědí, že jsi správná holka, která nezkazí žádnou legraci. Máš ale problém navázat kontakt s cizími lidmi. Působíš na ně nepřístupně a odtažitě, možná i trochu namyšleně. Za kamennou tváří pravděpodobně skrýváš vlastní nejistotu a malé sebevědomí. Připadá ti trapné usmívat se na cizí, natož na kluka, který se ti líbí.
JAK Z TOHO VEN: Usmívej se, komunikuj, buď zvědavá! Když ho potkáš, pro začátek nasaď na tvář lehkého přátelského smajlíka:-). Při pokecu s ním se netvař znuděně a dívej se mu do očí. A vyptávej se. (Fakt děláš karate, jó?) Klukům se líbí, když se o ně holka zajímá, připadají si důležití:-).

Dvě "P"
KDE TO DRHNE: Místo pověstných pěti P máš dvě. Jsi povrchní a pomlouváš. "Totálně mě znechutí, když s sebou holka všude tahá drbací kroužek svých kámošek. Pomlouvání je hrozná věc. A taky to, když žije jen vymetáním diskoték nebo řeší otázky typu: Nejsem moc tlustá? Nezdá se ti, že Katce to žlutý tričko vůbec nesluší? Ty chceš koupit popcorn? A víš, kolik má kalorií? Taková holka fakt není vhodný materiál pro vztah," tvrdí devatenáctiletý Petr.
JAK Z TOHO VEN: Když budeš pomlouvat, tvůj vysněný kluk se tě neodváží oslovit. Co kdybys ho odmítla a vzápětí zdrbla? Kluci se bojí kritiček a ještě víc prázdných bárbín, které zajímá jen péče o zevnějšek. Začni vnímat svět kolem a neřeš hlouposti.

Drsoňka a la kluk
KDE TO DRHNE
: Pětka z matiky? No a...? To se vsákne. Zradila tě kámoška? Ať se jde bodnout. Všechno máš na háku. Platíš za rebela třídy, odsekáváš učitelům a po škole chodíš s klukama na pivko. Když tě někdo naštve, okamžitě vystartuješ: "Chceš ránu?" Se spolužačkami si nerozumíš, protože tě nebaví nákupy ani tříhodinové kecání o klukách. Oblečení neřešíš, v šatníku máš pár hoperských kalhot a tmavé mikiny.
JAK Z TOHO VEN: Kluci tě berou jako inventář party a oslovují tě důvěrně "vole". Je to proto, že v tobě vidí spíš kámoše než objekt milostné touhy. Zřejmě jim u tebe chybí víc holčičí něžnosti nebo sex-appealu. Nemusíš kvůli tomu vyházet oblíbené streetové oblečky a navléct se do růžové sukně. Stačí změnit přístup k životu a brát ho víc žensky. Neboj se ukázat city a přiznat, že jsi zamilovaná nebo že je ti zrovna do pláče.

Příliš dokonalá
KDE TO DRHNE
: Vypadáš naprosto fantasticky a z fleku by ses mohla přihlásit do soutěže miss. Nejsi nafoukaná, máš partu skvělých přátel, na které je spolehnutí, ve škole ti to pálí. Víš, co chceš, nebojíš se říct svůj názor a jsi nejoblíbenější holka ze třídy. Chodíš do kurzu francouzštiny, na party s kamarády i do basketbalového kroužku. Jenže - s nikým nechodíš!
JAK Z TOHO VEN: Kde je problém? Jsi prostě příliš dokonalá a kluci se tě bojí oslovit. Předem si totiž říkají, že na takovou skvělou holku, jako jsi ty, nemají. Svazuje je strach z toho, že bys jejich pozvání na kafe stopro odmítla. Když se ti někdo zalíbí, prolom ledy jako první a neboj se začít s ním flirtovat. Taky by ses určitě bála oslovit Brada Pitta:-)!

PROČ nemáš kluka? Pohled z druhého břehu:-)
"Protože jsme nedostatkový zboží:-)! Ale ujišťuju tě, že i pro nás kluky je to peklo! Bydlím v Práglu, kde žijí tisíce nezadaných mladých holek, tedy vlastně mých potenciálních partnerek, ale stačí si udělat malý experiment: počkat čtvrt hoďky u výstupu z metra a pátrat v tom davu po nějaké slečně, která nevypadá jak podle modelkovský šablonky a její výraz neříká: ,Jestli ti venku neparkuje sporťák a tvůj nejlepší kámoš není Sámer Issa, tak na mě, brouku, zapomeň...' Máme to taky těžký!"
Pepa, 20 let5 ZPŮSOBŮ, jak o svůj úlovek zase rychle přijít, aneb tohle FAKT NEZKOUŠEJ:
* čti mu tajně SMSky a zkus se mu nabourat do e-mailu
* dělej mu žárlivé scény před kamarády
* na veřejnosti ho oslovuj "Truhlíčku, Myšáčku nebo Šmudlíku"
* rozbreč se pokaždé, když se mazlíte, a vzlykej, jak moc jsi šťastná
* vyhrožuj mu rozchodem pokaždé, když se podívá na jinou holku


Umíš pohladit mužskou ješitnost?

14. září 2009 v 23:09 | Janisssek
Čím ho potěšíš nejvíc?

Pochval ho
Znáš to sama. Když máš špatnou náladu, zaručeně ti jí pozvedne dobrá zpráva nebo pochvala. Pokud zrovna po ruce nemáš báječnou novinu, pak stačí, když ho jednoduše pochválíš. Zdá se ti to směšné, pochválit ho za to, že třeba vynesl koš,nebo že přišel na schůzku včas? Ve chvíli, kdy by nejraději strčil hlavu do písku jako pštros, ho tvoje pochvala rozhodně nakopne a povzbudí.

Řekni mu, jaký je dobrý milovník
V posteli je jeho ego nejvíce choulostivé. Proto, když se začnete mazlit, rozhodně neváhej a důrazně mu řekni, jaká je v posteli jednička. Kluk, který je od své holky pochválen přímo při činu, se bude cítit, jako Giacomo Casanova.


Nezapomeňte na postavu
Vzpomínáš si na dobu, kdy jste spolu začali chodit? Tak si jistě vzpomeneš na chvíle, kdy ti nadbíhal nebo nosil dárky? Tehdy jsi ho určitě pozorovala a jeho postavu přímo hltala očima. A na tu se musítš zaměřit i teď! Kluci, stejně tak jako holky, často mluví o své postavě. Trápí je pivní mozol, menší svaly, malý penis. Až se ti ukáže v plné své kráse, prozraď mu, jak sexy ti přijde jeho hruď, ruce a nohy. Zaručeně ho odzbrojíš, když mu každou část těla pochválíš zvlášť. Jeho ego vyroste do nekonečných výšin!

Muži a kluci potřebují chválit a chválit. Ale dej pozor, abys to příliš nepřehnala! Tvůj miláček musí vědět, že je pro vás jednička, ale rozhodně si nesmí myslet, že vás má na háku! Proto když se cítí být v oblacích, neboj se jeho ego trochu přidusit, a když je na dně, pořádně ho pohladit!


obrázky na profil lide.czKam se kluci koukaji?

14. září 2009 v 23:05 | Janisssek
32% na oči
20% na obličej a nemusí být krásný,stačí,když jim bude sympatický
14% klučičích pohledů směřuje na pěkně vytvarovaný zadeček
11% kluků zabere na pěkný úsměv
9% kluků řeklo,že je důležitější pohoda vyzařující z holky ne super postava
7% na rozpuštěné vlasy
5% kluků sleduje naše ruce,jsou-li upravené, je to prý sexy :-)
2% kluků sledují naše prsa ...Nestíhám

12. září 2009 v 12:25 | Janisssek |  Můj deníček

Ahoj všichni... Musim se omluvit, že tady nic neni, ale vůbec nestihám. Snad to bude lepší a já na vás budu mít víc času. Za tento týden jsem byla na Jíčín město pohádky a bylo to super Plno zážitků,fotek,... Jíčín bájo, jediné co neni bájo je, že vybírám školu a vůbec nevím kam. Ještě v 8čce, jsem měla představu, ale ted se mi vůbec nikam nechce, nejradši bych šla se třídou, do které ted chodím a nebo vůbec nikam! Je to těžký Jen doufám, že si vyberu dobře

A co vy? Co jste zažili za ten týden? Co škola?
Přeju krásný víkend a mějte se - Janisssek

konec 2. kola a začátek 3. kola

12. září 2009 v 12:07 | Janisssek
Lady-ouniies

3.kolo soutěže o nej barvu
Soutěžící:

Lady-ouniies */* web */* růŽožová
Anne */* web */* červená
Music girl */* web */* světle růžová
Katyna */* web */* Modrá-světle
KiKhoUŠ */* web */* Světle (ŽABÍ) zelenáááá
LaNa Blog*/* web */* Oranžová
Toto kolo bude končit 19. září a vypadne 1 soutěžící. Hodně štěstí - Janisssek

Konec 1.kola a 2.kolo SONB

5. září 2009 v 10:26 | Janisssek
Lady-ouniies

První den ve škole

1. září 2009 v 12:34 | Janisssek |  Můj deníček
Ahoj, tak jaký jste měli první den ve škole? Jaký máte dojmy, zážitky?

Mě holky hned řekli, že jdu do školy jako barbina nebo ještě víc jako princezna. Učitelka zase, že jdu do tanečních. Když nás pustili do školy, tak jsem si sedla do druhé lavice u okna. Kam vy?
Po přichodu naši učitelky jsme šli vítat prvnáčky, bylo jich strašně moc a tak jsem dávala 2 kytičky (žlutou a růžovou ). Prostě nádhera, hned jak nás pustili ze školy jsme šli s moji kamarádkou Anetou ven a mám nové fotky.1.kolo SONB

1. září 2009 v 12:09 | Janisssek
1.kolo SONB - Soutěž o nej barvu

Všem přeju hodně uspěchů at tady, ale i jinde v jiných soutěžích! Pamatujte, že důležité je nejen vyhrát, ale zůčastnit se! Doufám, že se Vám tato soutěž bude libit a budete spokojení. Janisssek


Soutěžící:
  1. Lady-ouniies */* web */* růŽowá
  2. Anne */* web */* červená
  3. Music girl */* web */* světle růžová
  4. xxfilmsxx */* web */* tyrkysová
  5. petrushqka123 */* web */* Středně fialová
  6. Maggi9 */* web */* zelená
  7. Katyna */* web */* Modrá-světle
  8. KiKhoUŠ */* web */* Světle (ŽABÍ) zelenáááá
  9. w-a-r-b-e-l web Zlatá
  10. LaNa Blog*/* web */* Oranžová

1.kolo bude končit v sobotu 5.záři 09