Umíš pohladit mužskou ješitnost?

14. září 2009 v 23:09 | Janisssek
Čím ho potěšíš nejvíc?

Pochval ho
Znáš to sama. Když máš špatnou náladu, zaručeně ti jí pozvedne dobrá zpráva nebo pochvala. Pokud zrovna po ruce nemáš báječnou novinu, pak stačí, když ho jednoduše pochválíš. Zdá se ti to směšné, pochválit ho za to, že třeba vynesl koš,nebo že přišel na schůzku včas? Ve chvíli, kdy by nejraději strčil hlavu do písku jako pštros, ho tvoje pochvala rozhodně nakopne a povzbudí.

Řekni mu, jaký je dobrý milovník
V posteli je jeho ego nejvíce choulostivé. Proto, když se začnete mazlit, rozhodně neváhej a důrazně mu řekni, jaká je v posteli jednička. Kluk, který je od své holky pochválen přímo při činu, se bude cítit, jako Giacomo Casanova.


Nezapomeňte na postavu
Vzpomínáš si na dobu, kdy jste spolu začali chodit? Tak si jistě vzpomeneš na chvíle, kdy ti nadbíhal nebo nosil dárky? Tehdy jsi ho určitě pozorovala a jeho postavu přímo hltala očima. A na tu se musítš zaměřit i teď! Kluci, stejně tak jako holky, často mluví o své postavě. Trápí je pivní mozol, menší svaly, malý penis. Až se ti ukáže v plné své kráse, prozraď mu, jak sexy ti přijde jeho hruď, ruce a nohy. Zaručeně ho odzbrojíš, když mu každou část těla pochválíš zvlášť. Jeho ego vyroste do nekonečných výšin!

Muži a kluci potřebují chválit a chválit. Ale dej pozor, abys to příliš nepřehnala! Tvůj miláček musí vědět, že je pro vás jednička, ale rozhodně si nesmí myslet, že vás má na háku! Proto když se cítí být v oblacích, neboj se jeho ego trochu přidusit, a když je na dně, pořádně ho pohladit!


obrázky na profil lide.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama